Výroba dverí, schodov a drevených výrobkov zo Slovenska

Už 20 rokov realizujeme riešenia na mieru do vašich domácností.

Dvere

Výroba interierových dverí na mieru

Schody

Masívne schodiská aj v atipickćyh priestoroch.

Drevené výrobky

Štýlové drevené doplnky do Vašej domácnosti.

Súčasť architektúry

Interiérové dvere sú súčasťou architektúry interiéru. Dodávajú mu celkový vzhľad a prispievajú k atmosfére pohody interiéru, ktorý je vašim domovom.

Premyslené schodiská

Schody tvoria ešte výraznejší a nevyhnutný interiérový prvok vo viacpodlažnom dome, či byte, ktorý musí spĺňať vysoké nároky na bezpečnosť a funkčnosť.

Dizajnové výrobky

Zútulniť, vyžarovať emóciu a ešte viac dodať pocit domova. Dizajnové výrobky sú častokrát posledným, ale o to dôležitejším prvkom pre celkovú atmosféru bývania.

Naša dielňa

Naša výroba sídli v obci Lokca, blízko Námestova na Orave, kde sa už onedlho budeme sťahovať do našej novej výrobnej haly, v ktorej nám pribudli nové vysoko moderné CNC stroje.

Napísali o nás

1
Chcela by som sa pekne poďakovať firme Stolar.sk že nám vyrobili dvere do nášho nového rodinného domu podľa našich predstáv, ktoré sme s manželom o interiérových dverách mali. Na ich sociálnych sieťach sme našli mnoho inšpirácii, ktoré sme následne pri obhliadke spojili a zadali do výroby.
Stanka Žacová
zákazník
1
Firmu stolar.sk som si vybral pre jej výrobnú špecializáciu na interiérové dvere s výrobou na Slovensku. S manželkou sme mali presnú predstavu o našich budúcich dverách do bytu, ktorú sme pri zameraní vysvetlili a následne sme už len čakali za realizáciou a montážou, po ktorej sme boli nadšení. Ešte raz ďakujeme.
Matúš Marton
zákazník
2
Sme veľmi radi, že odporúčanie, ktoré sme na firmu stolar.sk dostali naplnilo všetky naše očakávania. Celý dizajn nášho rodinného domu sme mali navrhnutý interiérovým štúdiom, rovnako ako dvere, ktoré nám presne podľa projektu aj vyrobili, za čo im patri naša srdečná vďaka.
Ján Furlich
zákazník