O nás

Už 18 rokov realizujeme riešenia na mieru do vašich domácností.

Po dvanásťročných skúsenostiach v oblasti stavebno-stolárskej výroby okien, interiérových dverí a schodísk sme začali od roku 2003 pôsobiť na trhu ako spoločnosť Stolar.sk.

Začiatky

V prvých rokoch pôsobenia sme vyrábali prevažne interiérový nábytok, schody a záhradné konštrukcie. No postupným smerovaním firmy a dopytu od zákazníkov sme sa začali orientovať na výrobu interiérových dverí, schodov a drevených doplnkov, či obkladov.

Naša výroba

Naša výroba sídli v obci Lokca, blízko Námestova na Orave, kde sa už onedlho budeme sťahovať do našej novej výrobnej haly, v ktorej nám pribudli nové vysoko moderné CNC stroje, ktoré nám zefektívnia výrobu a vďaka ktorým budeme vedieť vyrábať ešte presnejšie a dokonalejšie  produkty.

Portfólio

Naše portfólio tvoria hlavne interiérové dvere, schody, drevené výrobky, dekoratívne predmety a obklady, či opätovné použitie starého dreva a jeho zhodnotenie a vrátenie do obehu.

Spolupráca

V celom procese výroby spolupracujeme s renomovanými partnermi v oblasti práce s drevom, ktorí nám dodávajú rôzne komponenty ako sú kľučky, zábradlia, farby, či oleje.

Certifikáty

Napísali o nás

1
Chcela by som sa pekne poďakovať firme Stolar.sk že nám vyrobili dvere do nášho nového rodinného domu podľa našich predstáv, ktoré sme s manželom o interiérových dverách mali. Na ich sociálnych sieťach sme našli mnoho inšpirácii, ktoré sme následne pri obhliadke spojili a zadali do výroby.
Stanka Žacová
zákazník
2
Firmu stolar.sk som si vybral pre jej výrobnú špecializáciu na interiérové dvere s výrobou na Slovensku. S manželkou sme mali presnú predstavu o našich budúcich dverách do bytu, ktorú sme pri zameraní vysvetlili a následne sme už len čakali za realizáciou a montážou, po ktorej sme boli nadšení. Ešte raz ďakujeme.
Matúš Marton
zákazník
3
Sme veľmi radi, že odporúčanie, ktoré sme na firmu stolar.sk dostali naplnilo všetky naše očakávania. Celý dizajn nášho rodinného domu sme mali navrhnutý interiérovým štúdiom, rovnako ako dvere, ktoré nám presne podľa projektu aj vyrobili, za čo im patri naša srdečná vďaka.
Ján Furlich
zákazník